

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 80 Ω |
| Length | |
| Max Operating Temperature | 75 °C |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 25 MHz |
| Frequency Stability | 10 ppm |
| Load Capacitance | 9 pF |
| Frequency Tolerance | 10 ppm |
| Operating Mode | Fundamental |
| Packaging | Bulk |
| Height - Seated (Max) | 0.5 mm |
| Drive Level | 100 µW |
Stock: 6
Distributors
pcbx
Unit Price$0.65744
Ext.Price$0.65744
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.65744 | $0.65744 |
| 10 | $0.53775 | $5.37750 |
| 25 | $0.52609 | $13.15225 |
| 50 | $0.51467 | $25.73350 |
| 100 | $0.49415 | $49.41500 |
| 300 | $0.45914 | $137.74200 |
| 500 | $0.42661 | $213.30500 |
| 1000 | $0.41037 | $410.37000 |
| 3000 | $0.39290 | $1178.70000 |
| 5000 | $0.37617 | $1880.85000 |
